چاپ فلز

چاپ فلز

چاپ فلز

چاپ فلز چیست؟

چاپ فلز با پخت و لعاب کوره ای یکی از پیشرفته ترین و بروزترین چاپهای موجود در دنیا میباشد که در فرایندی که توضیح داده خواهد شد به مقاومت بالایی در برابر شرایط بد آب و هوایی و همچنین ماندگاری بسیار بالایی در برابر اشعه آفتاب رسیده است.

 

           چاپ فلز با پخت و لعاب کوره ای

چاپ روی فلز بهترین و ماندگارترین چاپ در فضای باز است این نوع چاپ با پخت و لعاب کوره ای که توسط گروه تولیدی خدماتی آراکس ابدا و با تحقیقات بسیار به نتیجه رسیده است . چاپ فلزی که توسط گروه تولید خدماتی آراکس ابدا و نهایی شده است مقاومتی دو چندان در برابر آفتاب و بارش برف و باران همچنین شرجی بودن هوا پیدا کرده است. شاهد این موضوع کارفرمایانی که رضایت کامل را از این نوع خدمت دارند و همچنین کارهایی که در مناطق مختلف کشور عزیزمان نصب شده و بعد از مدتها هنوز زیبایی و ماندگاری رنگ خود را حفظ کرده است.  (سوابق همکاری )  

"

 چاپ فلز با پخت و لعاب کوره ای

فرایند چاپ فلز با لعاب و پخت کوره ای :

در این چاپ فقط از ورق گالوانیزه استفاده میگردد تا شرایط بهتری نصبت به رطوبت هوا همچنین بارش برف و باران داشته باشد. بعد از برش ورق در ابعاد سفارشی مشتری قطعه شستشو میشود. بعد از شستشو ورق گالوانیزه نوبت به پوشش دهی زیرکار چاپ رسید و این عملیات با مواد مخصوص و پوششهای استاتیک انجام میشود . بعد از گذشت 24 ساعت از پوشش دهی ورق گالوانیزه وارد مرحله چاپ تمام رنگی فلز میشویم . این مرحله با دقت فراوان و استفاده از جوهریایی که مقاومت بالایی در برابر اشعه آفتاب دارند انجام شده تا بتوانیم بهترین کیفیت در در بین همکاران داشته باشیم. بعد از چاپ روی فلز مرحله لعابکاری و پخت قطعه انجام میشود. این مرحله جزء پیچیده ترین و همچنین مهمترین مرحله میباشد. در این مرحله در مکانی بسیار تمیز با موادی که توسط گروه تولید خدماتی آراکس تولید گردیده قطعه چاپ شده لعبکاری شده و بعد از 12 ساعت به کوره پخت ارسال میگردد . در کوره پخت این مواد با دمای بالا پخته شده تا سطحی مقاوم دربرابر شرایط بد آب و هوایی همچنین اشعه آفتاب و مقاومت بالا در برابر ضربه به ما بدهد.

چاپ فلز
         چاپ فلز با پخت و لعاب کوره ای

این چاپ مخصوص فضاهای باز طراحی شده و جایگزین بسیار مناسبی برای بنر و فلکسی در تابلوهای شهری میباشد .

خدمات این نوع چاپ در این گروه تولیدی خدماتی انجام میشود.

برای مشاوره رایگان اینجا را کلیک کنید.